Genel İngilizce

    CNR dil akademisi’nde verilen İngilizce eğitimi , 6 seviye basamağından oluşan CEFR’ın (Common European Framework of Reference for Languages) Avrupa çapındaki ortak dil kıstaslarına göre düzenlenmiştir.
    Genel İngilizce Kurslarımız sizi başlangıç (elementary) düzeyinden İleri (advanced) düzeyine kadar taşımaktadır.
    Genel İngilizce kurslarımız İngilizce Okuma, Yazma, Dinleme ve Konuşmadan oluşan dört beceriyi ilerletirken, sistematik olarak da gramer, kelime hazinesi ve uygulamasını da geliştirir. Konuşurken İngilizce telaffuzunuzun tabii olmasına ve aynı zamanda diğer İngilizce konuşanları anlayabilmenize yardımcı olmak için İngilizce telaffuzun her yönünün kavranmasına dikkat edilir.
    Her kur 120 saat olup dersler 45 dakikadır. Kurslarımız Kış / Bahar ve Yaz olmak üzere yılda üç dönem halinde açılmaktadır.
    Eğitim süresince kursiyerleri her an destekleyecek eğitim danışmanları (Coach) olacaktır. Her gün düzenli olarak danışmanlar kursiyer gelişimini takip etmektedir.
    Öğrencilerimiz kurs eğitimi sonunda olacakları seviye geçme sınavlarında başarılı olup Certificate of Completion belgesi almaya hak kazanır.